Dodatki

sukienka5

Co pasuje do białej sukienki?

Biel to kolor, który łatwo zestawić z innymi barwami i który pasuje na wiele okazji. Sukienki w tej barwie mają romantyczny i kobiecy charakter. Lubimy je za uniwersalność, elegancję i łatwość tworzenia stylizacji. Jakie są najlepsze dodatki do białej sukienki?

Dziewczęco

Jeśli sukienka jest luźna w stylu boho lub ma koronkowe elementy możemy stworzyć romantyczną i dziewczęcą stylizację. Wówczas świetnie sprawdzą się kwiatowe motywy, frędzle, etniczne wzory, brązowy kolor i pastele. Taka stylizacja idealnie nadaje się na co dzień. Najlepszą biżuterią będą dłuższe wisiorki i luźne bransoletki. Powinnyśmy zrezygnować z butów na obcasie na rzecz płaskich, delikatnych sandałków.

Elegancko

dodatki2Jeśli chcemy skomponować elegancką stylizację najlepiej postawić na dodatki do białej sukienki w kolorze écru i nude. Świetnie będzie pasować złota i perłowa biżuteria. Najlepiej zrezygnować ze srebra, które „zleje się” z jasnym kolorem sukienki.

Z akcentem

Chcąc stworzyć zestawienie, w którym biała sukienka stanowi jedynie tło najlepiej postawić na żywe kolory dodatków. Unikajmy jednak czerni. Tak duże kontrasty są passe. Lepiej zastąpić ją granatem, który również jest wyrazisty, a przy tym dobrze komponuje się z bielą. Do białej sukienki pasować będą czerwień i pastele. Złota biżuteria będzie dobrze współgrać z każdym z wymienionych kolorów.

To jakie wybierzemy dodatki do białej sukienki zależy od charakteru kreacji i okoliczności. Na eleganckich imprezach unikamy koronek i kwiatowych motywów, które za to na co dzień sprawdzą się świetnie.