Sukienki

maxi sukienki

Ślubna czy może imprezowa? Biała sukienka na studniówkę

Wciąż może budzić pewne kontrowersje i przywoływać na myśl strój panny młodej. Białe sukienki długie na studniówkę rzadko pojawiają się na balach naturalnych, choć nie można odmówić jej oryginalności oraz pewnej świeżości. Jak zwykle to, czy będzie prezentować się młodzieńczo i oryginalnie, czy bardzo wystawnie i balowo, niczym u panny młodej zależy od fasonu, zdobień czy dodatków. Warto jednak uciekać od ślubnej konwencji oraz stawiać na lekko przełamane biele.

Biała sukienka studniówka – wszystko zależy od fasonu

bialaW naszym sklepie posiadamy wiele fasonów sukienek na przedmaturalną imprezę. Wbrew pozorom, bieli może być wiele. Innuci wyróżniają aż 50 odcieni tego koloru. Z tego powodu nasze kreacje to krystaliczne kolory, lekkie przełamania, biele wpadające w krem czy beże oraz perłowe tonacje. Najciekawszą propozycją są fasony w stylu greckich, zwiewnych tunik. Pięknie układają się na sylwetce oraz lekko unoszą się w tańcu, dodając przy tym uroku oraz gracji. Alternatywą są także letnie, eleganckie kreacje z kwiatowymi wzorami czy orientalnymi ornamentami.

Równie intrygujące są sukienki przed kolano z rozkloszowanym dołem oraz odsłoniętymi ramionami. Bardziej nowoczesnego charakteru dodają im wyraziste dodatki, takie jak metaliczne kolie, kobaltowe szpilki czy pionowe pasy po bokach. Ogranie takiej kreacji akcesoriami oraz mocnymi akcentami kolorystycznymi sprawi, że będziesz wyglądała świeżo, a jednocześnie zostaniesz zapamiętana jako piękna i odważna kobieta, która nie daje się wtłaczać w ramy czy schematy.