Dla puszystych

spodnica xxl

Spódnice dla puszystych

Puszyste kobiety wcale nie muszą rezygnować z noszenia ładnych ubrań. W naszym sklepie czekają  na nie między innymi piękne spódnice. Czy noszenie spódnicy jest dobrym pomysłem, jeżeli ma się trochę nadmiernych kilogramów? Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak. Oczywiście, puszyste panie będą dobrze się prezentowały wyłącznie w niektórych spódnicach.

spodnicaBardzo krótkie spódniczki, czyli tak zwane mini, lepiej pozostawić szczuplejszym paniom. Najlepiej wybierać takie spódnice, które sięgają przynajmniej do kolan. Należy pamiętać o tym, że istotną rolę odgrywa również wzrost. Puszyste i niskie panie nie powinny wybierać spódnic o długości ¾, które optycznie skracają sylwetkę. Ważny jest także krój. Na uwagę zasługują przede wszystkim spódnice ołówkowe. Wbrew pozorom dobrą propozycją są rozkloszowane spódnice. Styliści zwracają uwagę na fakt, że taki krój umożliwia zamaskowanie masywnych ud i podkreśla talię. Kolejna rzecz, na którą należy zwrócić uwagę podczas wyboru spódnicy, to kolorystka. Odpadają poprzeczne pasy, które jeszcze bardziej rozciągają, czyli dodają kilogramów. Kobiety o figurze gruszki nie powinny zakładać bardzo wzorzystych spódnic, ponieważ wówczas cała uwaga skupi się na dolnej części stylizacji, czyli zostanie wyeksponowany zbyt duży dół.

Oczywiście, bardzo ważne jest również to, żeby kobieta dobrze się czuła w swoim stroju. Należy zatem wybierać spódnice zgodne z własnym gustem. W naszym sklepie znajdziesz spódnice dla puszystych dostosowane do upodobań rozmaitych kobiet.